You are here: Home » Banki » Kto i kiedy otrzyma pieniądze?

Kto i kiedy otrzyma pieniądze?

Dodatkową gotówkę otrzyma każdy, kto w okresie obowiązywania promocji, czyli do końca marca bieżącego roku, założy konto osobiste w przedmiotowym banku. Jest to podstawowy warunek, który trzeba spełnić, ale nie jedyny. Rachunek objęty promocją mogą założyć jedynie ci, którzy nie byli klientami tego banku w ciągu ostatnich 18 miesięcy ani nie są klientami obecnie. Oznacza to, że jeśli posiadasz w banku konto bieżące i zamkniesz je tylko po to, by znów otworzyć i skorzystać z oferty promocyjnej – nie uda ci się to. Organizator wprowadził takie wymaganie prawdopodobnie dlatego, by przyciągnąć nowych klientów, być może nawet skusić tych, którzy mają rachunki otwarte u konkurencji.

Jeśli więc nie jesteś i nie byłeś klientem banku, możesz otworzyć konto bieżące na zasadach promocyjnych. Jednak pieniędzy nie dostaniesz od razu po założeniu tego rachunku. Musisz bowiem spełnić jeszcze kilka dodatkowych warunków.

Po pierwsze i najważniejsze, powinieneś w każdym miesiącu wykonać operacje bezgotówkowe w wysokości 300 zł. Do konta, które założysz zostanie przypisana karta, która powinieneś płacić w sklepach przez 6 miesięcy, tak by w każdym z tych miesięcy łączna kwota zakupów dokonanych w ten sposób przekroczyła 300 zł.

Oprócz tego na twoje nowe konto powinno wpływać wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1500 zł miesięcznie, przez ten sam okres 6 miesięcy. Trzecim i ostatnim warunkiem do spełnienia, jest konieczność wykonania co najmniej 2 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej. Do rachunku tego – jak zresztą do większości w dzisiejszych czasach – jest bowiem przypisany system bankowości internetowej, który w bardzo wygodny sposób pozwala panować nad swoimi finansami.

Jeśli jeszcze do tej pory nie zetknąłeś się z tym, ponieważ wolałeś tradycyjne wizyty w banku, nie masz się czego obawiać. System ten jest bardzo łatwy w obsłudze: dostaniesz dostęp do intuicyjnego panelu, za pośrednictwem którego będziesz miał wgląd w swoje finanse, w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, ile pieniędzy masz na koncie, będziesz też mógł w łatwy, szybki i bezpieczny sposób wykonać przelew na inne swoje konto, opłacić rachunki za prąd, gaz, wodę, telewizję, czy internet.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki, które omówiliśmy powyżej, otrzymasz od banku 500 zł. Pieniądze znajdą się na twoim koncie po upływie 6 miesięcy od momentu założenia konta, gdy bank już będzie pewien, że wywiązałeś się ze wszystkich zobowiązań.