You are here: Home » Kredyty » Czym jeszcze banki kuszą klientów?

Czym jeszcze banki kuszą klientów?

Banki – zwłaszcza te nieduże i niezbyt znane – muszą walczyć o klientów, żeby nie zostać w tyle. Dlatego kuszą ich licznymi promocjami. Właśnie w grudniu możemy liczyć na atrakcyjne oferty i wiele dodatków. Jeśli założymy konto w banku i zdecydujemy się na http://leczenie-ran-koszalin.pl/larwoterapia/ specjalną ofertę, możemy otrzymać 400 zł do wydania w popularnej sieci marketów. Taka gotówka niewątpliwie przyda się przed świętami. Starczy na drobne upominki dla całej rodziny. Niestety, jak to mówią – nie ma nic za darmo. Te pieniądze otrzymasz, jeśli razem z kontem oszczędnościowym założysz rachunek bieżący i będziesz na niego przelewał wypłatę przez okres minimum 6 miesięcy. Ale to nie wszystko – musisz spełnić dodatkowy warunek. Nie możesz konta oszczędnościowego zamknąć przez okres 12 miesięcy.

Inny bank wraz z kontem oszczędnościowym oferuje bezpłatny dostęp do specjalnej aplikacji, dzięki której będziesz mógł kontrolować swoje wydatki i zarządzać swoim budżetem. Sprawdziliśmy dosyć dokładnie tę aplikację. Jest to bardzo przydatne narzędzie, zwłaszcza dla osób mających w biuro rachunkowe gdynia skali miesiąca sporo różnych wydatków, nad którymi chcą zapanować. Program ten pomaga też w oszczędzaniu. Jeśli wiesz, ile wydajesz, wiesz też, ile uda ci się zaoszczędzić w następnym miesiącu.

W jednym z banków założysz konto oszczędnościowe bez konieczności zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jest to oferta, którą warto rozważyć, ponieważ oprocentowanie na koncie wynosi 2,5% w skali roku. Bank nie wprowadza w tym wypadku żadnych dodatkowych ograniczeń ani wymogów. Trzeba tylko pamiętać o tym, że pierwsza wpłata i wypłata w miesiącu jest darmowa, a za kolejne bank pobierze prowizję. Nie jest ona wysoka, a możesz jej łatwo uniknąć, jeśli tylko będziesz pamiętał o tym ograniczeniu. Oferta ta jest idealna dla osób, które lubią nieskomplikowane zasady.