You are here: Home » Lokaty » Jakie są najlepsze konta oszczędnościowe? Sprawdź, w którym banku najbardziej opłaca się oszczędzać w grudniu

Jakie są najlepsze konta oszczędnościowe? Sprawdź, w którym banku najbardziej opłaca się oszczędzać w grudniu

Grudzień – ostatni miesiąc w roku, w którym mamy wiele wydatków. Musimy zorganizować święta, kupić prezenty dla najbliższych. Niektórzy z nas zechcą też wyjechać i odpocząć od pracy. Jeśli mamy oszczędności, często z nich korzystamy właśnie w grudniu. Jeśli ich nie mamy, zaczynamy myśleć o tym, jak zaoszczędzić trochę gotówki, by w następnym roku nie musieć obawiać się tego, że braknie nam na prezenty dla najbliższych. W którym banku najlepiej założyć konto, by zaoszczędzić jak najwięcej?

Mogłoby się wydawać, że mamy z czego wybierać. Banki kuszą nas swoją ofertą, proponując do kont oszczędnościowych różne dodatki. W jednym banku otrzymasz dostęp do aplikacji, w innym darmowe wpłaty i wypłaty. Niektóre banki oferują konto oszczędnościowe w pakiecie z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, inne dają możliwość założenia samego konta oszczędnościowego. Którą opcję wybrać? Co nam się najbardziej opłaci i na czym zyskamy, a na czym możemy stracić?